Міськрайонна газета

БЕЗРОБІТНИМ - ПРО ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

З метою інформування шукачів роботи щодо переваг контрактної служби в Збройних Силах України та правової обізнаності в законодавстві про соціальні гарантії та права військовослужбовців 6 лютого в Лебединській міськрайонній  філії Сумського обласного  центру зайнятості відбувся для безробітних семінар за участю представників Лебединського об’єднаного міського військового комісаріату та юриста Лебединського бюро правової допомоги

         Анатолій Кузьменко – відповідальний за виконання відділу комплектації Лебединського ОМВК розповів про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом та інших перевагах контрактної служби. Це виплата одноразової грошової винагороди при укладанні першого контракту та матеріальних  допомог  на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань; можливість отримати вищу освіту у вищих військових навчальних закладах; гарантовані соціальні пільги, як під час служби, так і при звільненні з військової служби в запас;  збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати.

         Юрист Лебединського бюро правової допомоги – Євгенія Логвиненко наголосила  про можливість отримання  доступу до безоплатної  правової допомоги учасникам АТО і окремо зупинилася щодо сплати податків і зборів.

         На завершення зустрічі учасники, спілкуючись з представником військового комісаріату та юристом бюро правової допомоги, отримали відповіді на конкретні запитання.