Міськрайонна газета

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ

21 січня для учнів 9 та 11 класів Лебединської загальноосвітньої школи № 3 був проведений профорієнтаційний урок на тему: «Обирай майбутнє – живи і працюй в Україні»

Провідний фахівець з профорієнтації Лебединської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Вікторія Піженко звернула увагу школярів на мотивацію до професійного самовизначення, розширила уявлення про світ професій та їх особливості, допомогла оцінити сучасний ринок праці.

Під час заходу було презентовано профорієнтаційну платформу: “Моя професія: консультативна мережа”. Проходження профконсультаційного тестування на платформі виявляє глибинні професійні інтереси та схильності, визначає психологічні схильності до певних видів професійної діяльності та рівень і структуру інтелекту, специфіку структури здібностей.
Метою цього заходу є, насамперед, допомога у професійному самовизначенні, орієнтація на актуальні на ринку праці професії, надання рекомендацій щодо вибору навчальних закладів та надання індивідуальних консультацій.