Міськрайонна газета

"МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС" ПРАЦЮВАВ У ПРИСТАЙЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

 

 Жителі села Пристайлове зверталися за роз’ясненням  щодо порядку оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги, щодо виплати  допомоги при народженні дитини, виплати допомоги одинокій матері  та виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєне почесне звання «Мати-героїня». Крім того, заступником начальника управління-начальником відділу було прийнято 5 пакетів документів на призначення субсидії на житлово-комунальні послуги та соціальної допомоги.

 Головним спеціалістом управління пенсійного фонду України в м. Лебедині та Лебединському районі Л.В.Пелих надано роз’яснення громадянам щодо розміру пенсії, переліку документів, які необхідні для оформлення пенсії, виплати дітям війни по судових рішеннях.

 Головним спеціалістом відділу активної підтримки безробітних Лебединського міськрайонного центру зайнятості О.Г.Масловим проведена інформаційно-роз‘яснювальна робота щодо соціальних послуг, які надаються центром зайнятості, щодо останніх змін в чинному законодавстві у сфері зайнятості та праці, порядок видачі ваучерів та щодо ситуації на місцевому ринку праці, а також проведена профорієнтаційна бесіда з випускниками НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ.

    В ході роботи «мобільного соціального офісу» фахівцем із соціальної роботи Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.В.Спесивою було проведено обстеження сімей, в яких виховуються неповнолітні діти. 

   Спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту  О.В.Цись надано роз‘яснення  щодо отримання безкоштовного харчування  в НВК  дітьми із малозабезпечених сімей, та щодо порядку присвоєння статусу «Мати-героїня».

    Батькам дітей, які навчаються в НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ роз‘яснено  важливість відвідування навчального закладу дітьми та контролю з їхнього боку за поведінкою  та успішністю дітей.