Міськрайонна газета

РОБОТА СЛУЖБИ В СПРАВАХ ДІТЕЙ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

 

 В рамках проведення Всеукраїнського рейду «Урок» службою у справах дітей спільно з дирекцією Будильського НВК було здійснено обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховуються діти шкільного віку, які проживають на території Будильської сільської ради,  з метою з’ясування причин, по яких діти не приступили до навчального процесу. Було обстежено 9 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та 1 прийомну сім’ю, які проживають на території Будильської сільської ради. За результатами соціального інспектування сімей складені відповідні акти, з батьками було проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків стосовно неповнолітніх дітей, попередження вчинення насильства в сім’ї.       

Працівниками служби у справах дітей Лебединської районної державної адміністрації були проведені індивідуальні бесіди з учнями Будильського НВК, які перебувають на обліку сектору кримінальної міліції у справах дітей  за скоєння правопорушення, з метою попередження вчинення ними повторних злочинів.

 Також службою у справах дітей спільно з сектором кримінальної міліції у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи  було здійснено обстеження умов проживання 4 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Межиріцької сільської ради. За результатами соціального інспектування сімей складені відповідні акти, з батьками було проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків стосовно неповнолітніх дітей, попередження вчинення насильства в сім’ї.