Міськрайонна газета

ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ ПЕРЕБУВАЄ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

З метою належної підтримки дітей та сімей з дітьми, зокрема сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, цими днями працівники служби у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Лебединського відділення Сумського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області та Лебединським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали відповідні сім’ї, які проживають на території Великовисторопської, Маловисторопської, Гарбузівської та Ворожбянської сільських рад

З батьками в даних сім’ях проведено профілактичні бесіди з метою запобігання загострення таких проблем, як неналежне виконання батьківських обов’язків, а також попередження домашнього насильства, необхідності створення належних умов для проживання дітей, недопущення зловживання алкогольними напоями та жорстокого поводження з дітьми. Також проведено обстеження житлово-побутових умов сімей.

В ході поїздки також проведено профілактичні та виховні бесіди із неповнолітніми, які скоїли правопорушення. В ході бесід аналізуються: родинний вплив та психологічний мікроклімат в сім'ях на поведінку підлітків та звичайно, особлива увага під час спілкування, приділяється застереженню від вчинення в майбутньому повторних адміністративних чи кримінальних правопорушень, проявів агресивної поведінки, порушень громадського порядку.

В ході проведення робочої поїздки у с. Ворожба з метою перевірки стану продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів підліткам у торгівельних мережах, сфері приватної торгівлі, виявлення безпритульних та бездоглядних дітей суб’єктами соціальної роботи проведено профілактичний рейд «Підліток. Бар. Магазин».

Також працівники служби у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Лебединського відділення Сумського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області та Лебединським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактичну роботу з метою роз’яснення правил поведінки на воді та безпечного відпочинку біля водойм.