Міськрайонна газета

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Із 12-го березня в Україні запроваджено тритижневий карантин з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19

Управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації працює у звичайному режимі. Проте, рекомендуємо громадянам не відвідувати управління без нагальної потреби та скористатися можливістю отримати консультації у телефонному режимі:

 2 27 09 – багатоканальний номер телефону, за яким можна отримати інформацію щодо призначення житлової субсидії; надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг; виплати державної допомоги сім’ям з дітьми; отримання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах; санаторно-курортного лікування пільгової категорії населення; забезпечення технічними засобами реабілітації; з питань соціального захисту сімей та інше,  з 16.03.2020 по 03.04.2020 в робочий час.

 Також, ми приймаємо звернення на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Вся актуальна інформація розміщується у розділі управління соціального захисту населення на офіційному веб-сайті Лебединської районної державної адміністрації http://lbd.sm.gov.ua