Міськрайонна газета

УВАГА: 26-27 КВІТНЯ 2018 Р. ЗАПЛАНОВАНО ФОРУМ-ВИСТАВКУ «ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ МСП СУМЩИНИ»

Запрошуємо Вас на Форум-виставку «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини».Захід організовується Центром підтримки бізнесу м. Суми у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР; а також за сприяння Сумської обласної державної адміністрації.

Форум-виставка орієнтована на власників та менеджерів підприємств малого, середнього та великого бізнесу усіх галузей економіки, які зацікавлені у підвищенні економічної ефективності господарської діяльності шляхом впровадження енергозберігаючих технологій.

Захід відкриває для учасників наступні можливості:

  • ознайомлення із сучасними технологіями енергозбереження та можливостями їх практичного застосування;
  • налагодження контактів з понад сотнею учасників, які цікавляться тематикою енергоефективності;
  • ознайомлення із продуктами та рішеннями, які пропонують учасники виставки;
  • безкоштовної презентації напрацювань компанії у сфері технологій енергозбереження шляхом демонстрації свого стенда на виставці та участі представників компанії у роботі форуму;

Для узгодження питання безкоштовної презентації стенду компанії у межах виставки 26-27 квітня:

  •  напишіть лист організаторам на адреси  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  та  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  ,
  • заповніть аплікаційну форму вибравши відповідну опцію у кінці;
  • чекайте на підтвердження.

Участь у форумі та виставці є безкоштовною[1] для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Заповнити аплікаційну форму  за даним посиланням

Також пропонується можливість участі у тригодинному платному воркшопі (вартість 500 грн. з учасника) на тему: «Енергоаудит та бізнес-планування у сфері енергозбереження».

 

Тренер-консультант: Володимир Мамалига, к.т.н., доцент НТУУ "КПІ",
професор Ньюпортского університету (США), сертифікований енергоменеджер (український, американський і європейський сертифікати), консультант Верховної Ради України, виконавчий директор ВГО "Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України", директор підприємства "Електромеханіка".

Із деталями Ви можете ознайомитись на сторінці у Facebook:

https://www.facebook.com/events/193723264745502/

Форум відбуватиметься 26 квітня з 9.00 до 18.00 (реєстрація з 8:00).

Робота виставки триватиме 26-27 квітня з 9.00 до 18.00.

Контактна особа – Наталія Карпенко (050)4073354,  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.[1] Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.