Міськрайонна газета

НОВА ПОСЛУГА ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ - ІНФОРМУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СМС - ПОВІДОМЛЕНЬ

Білопільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що Пенсійним фондом України запроваджується сучасний онлайн-сервіс інформування громадян шляхом СМС - повідомлень. Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи. Сервіс надається БЕЗКОШТОВНО.

        За допомогою СМС - повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме громадян про результати розгляду звернення за призначенням, перерахунком та поновленням пенсії; про утримання з пенсійної виплати та про припинення виплати пенсії; про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу, про сплату страхових внесків та розмір страхового стажу.

        Для підключення сервісу СМС - інформування необхідно особисто звернутися до територіального управління Фонду для надання заяви - згоди на отримання повідомлень.

        Налаштувати сервіс СМС - інформування можна самостійно, за допомогою наступної інструкції:

        1. Активують дану послугу на Веб-порталі Пенсійного фонду України. Для цього необхідно здійснити вхід до особистого кабінету за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

        2. У верхньому меню сайту потрібно відкрити “Налаштування”, потім  - “Дистанційне інформування” та поставити згоду на отримання СМС - повідомлень від ПФУ та вказати номер мобільного телефону.

        3. У полі нижче вводять ЕЦП та пароль до нього, натискаючи при цьому кнопку “Зберегти”.

        4. Після цього, СМС - інформування від ПФУ буде налаштовано, а протягом декількох хвилин на телефон надійде СМС- повідомлення про підтвердження реєстрації.

        За детальною інформацією можна звернутися до Білопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за адресою:  м.Лебедин, вул. Шевська, буд.6Б, тел.: (05445) 23356.