Міськрайонна газета

С.ЛУК'ЯНЕНКО: «КОЖЕН, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЦІЄЇ СПРАВИ, РОБИВ ЦЕ З ДУМКОЮ ПРО ТЕ, ЩОБ В ЙОГО ДІМ НЕ ПРИЙШЛА ВІЙНА»

Трудівники СТОВ «Промінь»(керівник Є.Коваленко) та СТОВ «Перемога»(керівник А.Онайко) передали військовим України дві відремонтовані бойові розвідувально-дозорні  машини для участі в бойових діях в зоні АТО. Подібна допомога має дуже велике значення. Відповідна техніка значно допоможе нашим бійцям при виконанні військових операцій та розвідок.

За словами очільника Лебединського району С.Лук’яненка, кращі сини України сьогодні борються за її незалежність, захищаючи нашу землю від агресора. Нинішня життєва реальність вимагає від нас вміння гідно захистити себе. Силами благодійників та соціально відповідального бізнесу наш район вкотре продемонстрував, що народ і армія – єдині. Недарма хлопці, що повертаються з АТО наголошують: коли відчуваєш таку всенародну підтримку – теплішає на душі. Кожен, хто долучився до цієї справи, робив це з думкою про те, щоб в його дім не прийшла війна. Відтепер наші хлопці зможуть набагато ефективніше виконувати поставлені бойові завдання.

Слід додати, напередодні за допомогою ПП «Надь» (керівник А. Кириченко) відремонтовано БРДМ ,  механізатори ПАТ П-з «Михайлівка» (керівник М. Зеленський) займались ремонтом БТР та відправили ці бойові одиниці нашим хлопцям.