Міськрайонна газета

ЗА КРАДІЖКУ ЧУЖОГО ВІДПОВІДАЙ ПО ЗАКОНУ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець міста Лебедин проник до сараю господарства свого сусіда, звідки викрав саморобний зварювальний апарат, завдавши матеріального збитку потерпілому на суму 780 гривень.

Однак, вказана особа на цьому не зупинилися. В червні цього ж року, коли обвинувальний акт за обвинуваченням останнього вже перебував на розгляді Лебединського районного суду за фактом крадіжки, у зловмисника знову виник корисливий умисел на заволодіння чужим майном. Реалізуючи його, обвинувачений відкрито намагався викрасти кріплення до залізничної колії поблизу Лебединського цеху газового господарства. Однак, його злочинні дії були припинені співробітниками поліції, які прибули за викликом на місце події та застали злодія «на гарячому».

За результатами судового розгляду кримінального провадження, Лебединським районним судом обвинуваченому призначено покарання за сукупністю злочинів у виді 2 років обмеження волі.