Міськрайонна газета

КРАДІЖКА КАРАЄТЬСЯ ЗАКОНОМ!

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури в січні 2018 року підтримано публічне обвинувачення стосовно 24-річного чоловіка, який неодоразово викрадав вироби з металу

Рішенням Лебединського районного суду обвинуваченого за ч. 1 ст. 185, ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України засуджено до 3 років позбавлення волі, при цьому звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.

Незважаючи на надану засудженому можливість виправлення без позбавлення волі, чоловік порушив умови звільнення, зокрема вчасно не з’явився до уповноваженого органу на реєстраційну відмітку та був притягнутий до адміністративної відповідальності за розпивання спиртних напоїв у громадському місці.

Відтак, Лебединський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області звернувся до суду з клопотанням про скасування іспитового строку. Зазначене клопотання підтримано Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури.

Суд погодився з доводами представника органу пробації та прокурора, звільнення від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком скасовано, а чоловіка направлено в місця позбавлення волі для відбування призначеного судом покарання.