Міськрайонна газета

ЗА ПІДОЗРОЮ У НЕЗАКОННОМУ ЗБУТІ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ ЗАТРИМАНО МІСЦЕВОГО ЖИТЕЛЯ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури за оперативного супроводу співробітників Лебединського відділення поліції затримано 31-річного жителя міста Лебедин, який налагодив збут наркотичних засобів

Встановлено, що чоловік з корисливих мотивів придбав та зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб – «канабіс» (марихуана). В ході спілкування вказана особа підшукувала потенційних покупців, яким пропонувала придбати наркотичні засоби.

Під час оперативної закупки задокументовано факт продажу зловмисником за грошові кошти сухої подрібненої речовини рослинного походження, що містилася у 2-х паперових згортках загальною масою близько 5 грам.

У понеділок, 02 липня 2018 року, чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України. Затриманому вручено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів). Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на два місяці.

 Довідково: підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років