Міськрайонна газета

ВИКРАВ ЧУЖЕ – ВІДПОВІДАЙ ЗА ЗАКОНОМ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами умисного викрадення чужого майна особою, яка до цього вже мала проблеми із Законом

Встановлено, що раніше судимий 41-річний місцевий мешканець навесні 2017 року викрав металеву сітку-рабицю із огорожі одного із господарств міста. Через деякий час, в обідню пору доби злочинець знову таємно проник до іншого господарства, власницею якого є особа пенсійного віку, та викрав з подвір’я металеві вироби. Не зупинившись на вчиненому, продовжуючи свій корисливий умисел, крадій знову повернувся до території цього ж господарства. При цьому, його протиправні дії були помічені власницею, яка намагалася голосно кричати з метою припинення злочинних дій грабіжника. Однак, не зважаючи на присутність власниці господарства, злочинець зухвало відкрито викрав решту металевих виробів та покинув територію садиби. На отримані від продажу металевих виробів кошти, злочинець придбав алкогольні напої.

В подальшому, вказану особу було затримано та обвинувальний акт у кримінальному провадженні спрямовано до Лебединського районного суду.

За результатами судового розгляду обвинуваченому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.