Міськрайонна газета

ВИРОК У РЕЗОНАНСНІЙ СПРАВІ

Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась у м. Лебедин у вересні минулого року та внаслідок якої загинула людина

Так, згідно вироку Лебединського районного суду обвинуваченого Т. визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки. На даний час вирок не набрав законної сили.

Обставини вчинення злочину полягали у тому, що водій автомобіля в порушення правил дорожнього руху, керуючи автомобілем із перевищенням дозволеної швидкості руху в населених пунктах, наблизившись до нерегульованого пішохідного переходу, не зупинився, та при виникненні небезпеки для руху, не вжив заходів для зменшення швидкості аж до повної зупинки транспортного засобу, що призвело до наїзду на пішохода.

Роблячи висновки із даної події, хотів би застерегти всіх учасників дорожнього руху безумовно дотримуватись правил дорожнього руху, не порушувати очевидні правила руху.