Міськрайонна газета

ЗКООРДИНУЄМО ЗУСИЛЛЯ НА БОРОТЬБУ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ!

Під головуванням начальника Роменської місцевої прокуратури Володимира Кузченка відбулась координаційна нарада керівників органів правоохоронних органів м. Ромни, м. Лебедин, Роменського, Лебединського, Недригайлівського та Липоводолинського районів

Актуальність заходу зумовлена тим, що стан ефективності діяльності правоохоронних органів регіону щодо протидії злочинам не відповідає криміногенній ситуації, що склалася.

Суттєве занепокоєння викликає збільшення кількості злочинів проти власності по всіх категоріях у переважній більшості районів, зокрема, квартирних крадіжок, грабежів, розбоїв та шахрайств. У зв’язку з цим, робота щодо розкриття вказаної категорії злочинів потребує невідкладного перегляду та покращення.

Удвічі зросла кількість кримінальних ДТП на Лебединщині, в тому числі, пригод зі смертельними наслідками. У п’ять разів  зросла смертність на дорогах в м. Ромни.

Також недостатніми є результати діяльності у сфері протидії корупції. «Складається враження, що робота правоохоронних органів на вказаних напрямах практично згорнута», – зауважив Володимир Кузченко.

З урахуванням думок присутніх учасниками наради визначено та розроблено ряд спільних, зкоординованих заходів, спрямованих на підвищення ефективності взаємодії правоохоронних органів щодо протидії злочинності.