Міськрайонна газета

ВИЗНАНО ВИННИМ У ВЧИНЕННІ КРИМІНАЛЬНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури було направлено обвинувальний акт до Лебединського районного суду за обвинуваченням громадянина А. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України - крадіжка вчинена повторно, ч. 3 ст. 185 КК України - крадіжка, поєднана з проникненням до приміщення , ч. 2  ст. 309 КК України -  повторне незаконноме придбання, виготовлення, перевезення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту. 

 Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець Лебединського району, який раніше був неодноразово судимий за вчинення корисливих злочинів, після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, не мав постійного місця роботи, зловживав спиртними напоями та вживав наркотичні речовини, протягом 2016 – 2017 вчинив декілька крадіжок чужого майна в селі Лебединського району та в місті Лебедин. 

Вироком Лебединського районного суду останнього визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 185,  ч. 3 ст. 185, ч. 2  ст. 309 КК України та засуджено до 4 років 2 місяців позбавлення волі.