Міськрайонна газета

КОЖЕН З НАС МОЖЕ ТВОРИТИ ДОБРО СВОЇМИ РУКАМИ, АДЖЕ МИ – ЙОГО ТВОРЦІ НА ВСІЙ ЗЕМЛІ!

Щоб донести всім своє добро, людяність, гуманність аматори сцени Лебединського районного будинку культури провели благодійні концерти «З добром у серці» на підтримку хворій дитині міста Лебедина Кирилу Лучанінову

27 та 28 листопада акції відбулися у педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка та медичному училищі ім.М.І.Сітенка. З вітальним словом до учасників акції звернулися начальник відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації Ганна Богомаз, директор педагогічного коледжу Любов Білокобильська, заступники директора медичного училища Жанна Смолова та Світлана Пухно. «Сьогодні важливо бути милосердними до чужого горя та біди, додати у життя людини тепла та віри у майбутнє, підтримувати тих, хто потребує допомоги, бути небайдужими людьми до чужого горя, а також долучитися та прийняти участь у благодійних акціях», - акцентували увагу виступаючі.

       Студенти – майбутні педагоги та медики - дуже перейнялися проблемою Кирилка та активно відгукнулися підтримати його.

       В свою чергу, артисти районного будинку культури з великою відповідальністю та майстерністю відповіли на теплий прийом, даруючи глядачам свої виступи. Зі сцени лунали пісні у виконанні Світлани Маригіної, Миколи Корсуна, Любов Лєгун, Ірини Балаби, Миколи Холодяя, Марини Зініної, Сергія Касьянова, Катерини Волкової, Валентина Масюка. У благодійному концерті взяли участь також: соліст Едуард Кужель – людина з обмеженими фізичними можливостями, хореографічні колективи «Грація» (керівник Марія Буркотенко) і «Калейдоскоп» (керівник Маргарита Осіпова) районного будинку культури.

       Кожний концертний номер глядачі зустрічали бурхливими оплесками, підспівували та навіть підтанцьовували.

       Всі зібрані під час благодійних акцій кошти були передані батькам хворої дитини.