Міськрайонна газета

РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ НА ЛЕБЕДИНЩИНІ

 

Цими днями гучними оплесками на сцені  Василівського сільського будинку культури зустрічали лауреата Всеукраїнських Міжнародних конкурсів та фестивалів зразковий дитячий хор «Сяйво» на чолі з його керівником Сергієм Голубом з концертною програмою «З любов’ю до земляків». В залі не було вільного місця , зійшлися всі від малого до великого, завітали жителі прилеглих сіл: Катеринівки, Штепівки, Павленкове, Першотравневе, Михайлівки.

Сергій Олександрович уродженець с. Новосільське Василівської сільської ради.

 Як і в кожної людини в житті були приємні моменти і негаразди, але він йшов до своєї мрії своєю стежиною, а вела вона його в світ музики. І ось через десятки років повернувся він до свого рідного села Сергієм Олександровичем – керівником  зразкового дитячого хору «Сяйво», директором Ніжинської дитячої музичної школи, Заслуженим працівником культури України.

 

       В репертуарі хору звучали духовні пісні «Єдинородному Сину», «Ой, Матінко Божа», ліричні «Не забувай», «Два крила у пісні»,також співала вокальна група з піснями «Хорошые девчата», «Ой лелеки – лелеченьки»та солісти хору. Вразив своїм баритоном вихованець школи , а нині студент НДУ ім. М. Гоголя володар гран - прі Міжнародного фестивалю Сергій Гладарьов, який виконав твори «Адажіо», Арію Містера Ікс із кінофільму «Принцеса цирку». Звучали твори відразу двох баянів Лауреатів Всеукраїнських конкурсів, випускників музичної школи Ігора Куніцина та Леоніда Баканова.

 І ось заключна пісня «Пісня, що вічно жива». Сльози на очах присутніх в залі, сльози у Сергія Олександровича, сльози у вихованців. Він повірив своїм землякам, що на нього тут чекали і чекають, а вони повірили йому, що село –це його дім, його коріння, його доля. На згадку про себе, про свою другу домівку Сергій Олександрович подарував  шкільному музею історії села дві книги, які випущені до 70- річчя від дня заснування Ніжинської дитячої музичної школи. А ми в свою чергу подарували йому свою любов, оплески, квіти та подяку сільського голови Антоніни Клюс за невтомну працю, любов до рідного краю, любов до дітей, побажали здоров’я, щастя його родині та колективу, творчих здобутків та перемог.  Спонсорами заходу були: ПАТ «Племзавод «Василівка», сільська рада та приватні підприємці.