Міськрайонна газета

ДЕНЬ СЕЛА ВІДЗНАЧИЛИ У КАТЕРИНІВЦІ

 В складі російської  делегації в Катеринівку прибули ветеран війни Митрофан  Литвиненко та 9 учнів Ільок-Пеньковської середньої школи на чолі з педагогом-організатором Галиною Радченко.
 Митрофан Іванович розповів, що 70 років тому він був учасником визволення Лебединського району, а саме сіл Штепівка, Катеринівка, Грунь та інших від ворога. Учні Катеринівського НВК провели екскурсію для російських гостей в музеї бойової слави при Катеринівському НВК та музеї земляка,  Героя Радянського Союзу Семена  Індика.

Відрадно, що з кожним роком бажаючих побувати в Катеринівці на святі більшає: приїздять всі рідні, знайомі, друзі, сусіди з найближчих сіл. Тому і програма свята щороку розширюється: на гостей та жителів сільської ради чекали футбол, атракціони, безпрограшна лотерея, пригощання кашею та млинцями та інше.

 В Будинку культури була організована виставка квіткових експозицій, зроблена учнями Катеринівського НВК, книжкова виставка, присвячена 70- річчю визволення Лебединського району від фашистських загарбників та перша збірка віршів місцевої поетеси Надії Дейнеки, виставка ужиткового мистецтва катеринівських майстринь: вишиті рушники, картини, ікони, скатертини - Хомишенко Любові, Загребельної Марії, Нємцевої Катерини, вироби з бісеру - Білан Дарини, в’язані речі (кофти, платки і т.д.) – Лущик Ольги та Лободи Оксани
 Присутні на святі голова Лебединської районної державної адміністрації Василь Калита та заступник голови районної ради Світлана Горошко звернулися до присутніх з вітальним словом, подякували гостям з Росії за співпрацю і на згадку про Лединщину вручили сувенір. Також Василь Григорович та Світлана Олександрівна відзначили грамотами та подарунками кращих жителів сільської ради. До вітань долучився і депутат обласної ради Магомед Галаєв, подарунком від якого став святковий феєрверк. А головний редактор газети “Життя Лебединщини” Віктор Рева вручив подяку місцевій поетесі Надії Дейнеці, вірші якої часто друкує міськрайонка.
 Вітаючи односельчан, сільський голова Тетяна Кириченко подякувала всім жителям сільської ради за підтримку, за допомогу. За допомогу у вирішенні питань соціально-економічного розвитку сільської ради активістам були вручені грошові премії, грошовою винагородою сільського голови були нагороджені і футбольні команди - Гринцівська та Катеринівська, а за виставку квітів всі учні Катеринівського НВК отримали солодощі.

Не залишилися поза увагою і троє найстарших жителів сільської ради, яким виповнилося майже 90 років, та троє діток, що народилися в 2013-му, для яких підготували спеціальні подарунки. А вдовам інвалідів Великої Вітчизняної війни з нагоди 70-ї річниці визволення території сільської ради від німецько-фашистських загарбників були вручені пам’ятні подарунки. Привітали і тих катеринівців, у яких день народження співпав зі святом, і подружні пари, що в цьому році одружилися, а також ті, які святкують у поточному році ювілейні дати.

 Завітав на свято і т.в.о. директора Підліснівської філії ПрАТ “Райз- Максимко” Микола Балим. Він також привітав жителів сільської ради з Днем села і вручив премії та грошові винагороди найкращим працівникам підприємства. В дарунок для жителів сільської ради Микола Вікторович запросив на свято гурт “Сяйво” та гурт “VIVA”, які разом з самодіяльними колективами Лебединського районного та Катеринівського сільського Будинків культури дарували людям  радісний настрій.

А на подвір’ї дітлахів розважали атракціони, катеринівці відпочивали з задоволенням після напруженого трудового літа, співали, танцювали та веселилися.

 На завершення чудового свята в небо злетіли  феєрверки.