Міськрайонна газета

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Інформація про загиблих в зоні АТО

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про організацію системи координації і контролю надання допомоги учасникам  антитерористичної операції та членам їх сімей у Лебединському районі від 03.11.2015 №405-ОД

Відповідальні особи за координацію і контроль за надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

Соціальний захист учасників АТО

 

БУТИ КОНТРАКТНИКОМ ПРЕСТИЖНО!

СИСТЕМА ПРИВІЛЕЇВ ТА ПІЛЬГ РЕЗЕРВІСТІВ

 

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ!

На базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» функціонує безкоштовна телефонна «гаряча лінія» обласної державної адміністрації з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області.

 Звернутися з усіх проблемних питань можна за телефоном «гарячої лінії» 0-800-301-505».

 _______________________________________________

З метою посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, узгодження і координації на території Лебединського району дій органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з надання матеріальної, соціально-психологічної, медичної, правової та іншої допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, передбаченої законодавством та рішеннями органів державної влади чи місцевого самоврядування, створений і діє Центр надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Він знаходиться за адресою: м. Лебедин, вул. Сумська, 12, 1-й поверх каб.№9 (управління соціального захисту населення райдержадміністрації). 

Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15, п'ятниця - з 8.00 до 16.00, вихідні дні: субота-неділя.

З будь-яких питань можете звернутися безпосередньо до Центру або за телефоном «гарячої» лінії (05445) 2-27-09.

 _____________________________________________________________

Для воїнів, які повертаються із зони бойових дій, дуже важливо пристосуватися до мирного життя, пройти реабілітацію, насамперед – психологічну.

Сьогодні в бійців АТО є можливість пройти курс психологічної реабілітації у санаторіях Харківської, Одеської, Київської та Чернігівської областей.

Оздоровлення проходить за спеціальною тренінговою програмою. У ній – індивідуальні та групові бесіди, психологічна діагностика, консультації та терапія. Також на бійців чекають екскурсії, релаксації й концерти. Військовим відновлюватимуть сили мінеральною водою, грязелікуванням, масажем, фізпроцедурами, ваннами та лікувальною фізкультурою. Аби відправитися на відпочинок  не потрібно проходити медкомісію і збирати безліч документів. Достатньо завітати до управління соціального захисту Лебединської районної державної адміністрації. При собі слід мати копію та оригінал посвідчення учасника бойових дій (чи інваліда війни). Також знадобиться довідка, яка підтверджує безпосередню участь в АТО.

Про оздоровчу програму для демобілізованих можна дізнатися в управлінні соціального захисту населення Лебединської РДА . Адреса: м. Лебедин, вул.. Сумська,12 .Тел.: 2-27-09

Кожний учасник бойових дій в зоні АТО має право отримати направлення на психологічну реабілітацію. Оздоровлення безкоштовне.