Міськрайонна газета

Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості

Українська асоціація підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» за підтримки Кабінету Міністрів України та Київської міської державної адміністрації планує проведення 27 листопада 2018 року Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості , під час якого буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовану позицію з вирішення галузевих проблем.

До участі у З’їзді запрошуються керівники галузевих підприємств з усіх регіонів України, представників освітніх установ, громадських і бізнес-об’єднань, інвестиційних фондів, банківських установ, ЗМІ, а також керівництво держави, державних органів виконавчої влади, ОДА, народних депутатів, потенційних замовників продукції промислово-корпоративного призначення (формений, спеціальний, професійний, корпоративний одяг і взуття, постільна білизна, засоби захисту, технічний текстиль тощо).

Мета З’їзду – це можливість підвищити заінтересованість, поінформованість запрошених замовників, інвесторів та споживачів про впровадження нових технологій і потенціал вітчизняних виробників для налагодження прямих бізнесових контактів, нарощування обсягів виробництва продукції. У рамках заходу підприємства мають можливість презентувати новітні розробки, впроваджені технології, експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення, професійних колекцій одягу, взуття тощо для потенційних замовників – відомств (організацій), що є учасниками державних і публічних галузевих закупівель.

Про бажання взяти участь у роботі Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості просимо повідомити до 20 листопада 2018 року.

Реєстрація (ПІБ, назва підприємства, посада, контактний телефон) за тел. 044 528-14-24, на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок підприємства для участі у З’їзді для компенсації фінансових оргвитрат складає 800 грн., для учасника Укрлегпрому – знижка 50%. Платіжні реквізити: Українська асоціація підриємств легкої промисловості, 03150, м.Київ, вул.Загородня, 15, ЄДРПОУ 21720253, р/р 26000010089096, в АТ “Укрексімбанк” м. Києва, МФО 322313. Призначення платежу: Організаційний внесок на участь у З’їзді 27.11.2018 згідно з листом Укрлегпрому від 30.10.2018 №3-208.

Час проведення: 27 листопада 2018 року, 11.00 – 14.00 год.

Місце проведення: Київська міська державна адміністрація, м.Київ, вул.Хрещатик, 36, Колонна зала