Міськрайонна газета

ЗГІДНО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ПИВО ВВАЖАЄТЬСЯ АЛКОГОЛЬНИМ НАПОЄМ, РЕКЛАМА ЯКОГО ЗАБОРОНЕНА

“Відповідно зі змінами, внесеними  Законом України від 28.12.2014 р. №71-VІІІ до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. №481/95-ВР з 1 липня 2015 року пиво вважається алкогольним напоєм.

Статтею 22 Закону України «Про рекламу» реклама алкогольних виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється засобами зовнішньої реклами: брендування логотипами алкогольних напоїв (переважно пива) парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках, зовнішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями алкогольних напоїв в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються  алкогольні напої.

У зв’язку з цим просимо дотримуватись Закону України «Про рекламу» і вжити всіх заходів щодо усунення порушення, якщо такі наявні, до 01.06.2018 р.

У разі невиконання Закону України, змушені подати повідомлення Головному управлінню Держпродспоживслужби в Сумській області для прийняття відповідних заходів згідно чинного законодавства”.