Міськрайонна газета

ЗГІДНО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ПИВО ВВАЖАЄТЬСЯ АЛКОГОЛЬНИМ НАПОЄМ, РЕКЛАМА ЯКОГО ЗАБОРОНЕНА

“Відповідно зі змінами, внесеними  Законом України від 28.12.2014 р. №71-VІІІ до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. №481/95-ВР з 1 липня 2015 року пиво вважається алкогольним напоєм.

“Відповідно зі змінами, внесеними  Законом України від 28.12.2014 р. №71-VІІІ до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. №481/95-ВР з 1 липня 2015 року пиво вважається алкогольним напоєм.

Статтею 22 Закону України «Про рекламу» реклама алкогольних виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється засобами зовнішньої реклами: брендування логотипами алкогольних напоїв (переважно пива) парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках, зовнішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями алкогольних напоїв в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються  алкогольні напої.

У зв’язку з цим просимо дотримуватись Закону України «Про рекламу» і вжити всіх заходів щодо усунення порушення, якщо такі наявні, до 01.06.2018 р.

У разі невиконання Закону України, змушені подати повідомлення Головному управлінню Держпродспоживслужби в Сумській області для прийняття відповідних заходів згідно чинного законодавства”. 

МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ ЗАПРОШУЄ УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТОРГОВІЙ МІСІЇ ДО ІЗРАЇЛЮ

22-24 липня 2018 року представники Уряду України та українського бізнесу відвідають Ізраїль з торговою B2B місією, яка має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в IT та меблевому секторах на ринку цієї країни.

Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту запрошують зацікавлені українські малі та середні підприємства приєднатися до бізнес-делегації.

ТОРГОВА МІСІЯ В АВСТРІЮ

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано на період з 4 по 6 липня 2018 р. проведення торгової місії до Республіки Австрія (м. Відень).

РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА

Розвиток підприємництва. Інформаційні відомості

Регуляторна діяльність

Дозвільна система

Рада підприємців при Лебединській райдержадміністрації

Актуальна інформація

«FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

16 травня 2018 року о 10.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, майдан Незалежності, 2, 3-й поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та креативна майстерня «Industry 4.0: як знайти можливості для співробітництва з німецькими партнерами».  

Взяти участь у програмі можуть представники великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій.

Більше статей...

  1. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ
  2. НАДАННЯ СТИПЕНДІЇ МІНІСТЕРСТВОМ КОМЕРЦІЇ КНР
  3. МОЛОДІЖНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ СУМЩИНИ ПРОПОНУЮТЬ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ
  4. ЩОДО ПЕРШОГО ФОРУМУ РЕГІОНІВ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ ТА УКРАЇНИ
  5. ПРО ПРОВЕДЕННЯ 51-Ї МІЖНАРОДНОЇ АЛЖИРСЬКОЇ ВИСТАВКИ
  6. ПРО МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ «APKASI OTONOMI EXPO 2018»
  7. УВАГА: 26-27 КВІТНЯ 2018 Р. ЗАПЛАНОВАНО ФОРУМ-ВИСТАВКУ «ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ МСП СУМЩИНИ»
  8. ВІДБУДЕТЬСЯ УКРАЇНСЬКО-УЗБЕЦЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ НА ТЕМУ: «УКРАЇНА ТА УЗБЕКИСТАН: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН З АЗІАТСЬКИМ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ РИНКАМИ»
  9. ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ, ОТРИМАНИМИ У ДЕРЖАВНИХ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ
  10. МІЖНАРОДНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА «AGRITEC-2018»