Міськрайонна газета

НА СУМЩИНІ УТВОРЕНО 15 ГРОМАД

До децентралізаційної родини в Сумській області приєдналися ще 3 громади: Кириківська Великописарівського райну, Хотінська та Миколаївська об’єднані територіальні громади Сумського району

На сьогодні лідером впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в області є Сумський район, де сформовані Бездрицька, Нижньосироватська, Миколаївська сільські та Хотінська селищна об’єднані громади.

По дві громади утворено в Глухівському (Березівська сільська і Шалигинська селищна) та Білопільському районах (Миколаївська селищна і Річківська сільська).

По одній громаді існує в Недригайлівському районі (Недригайліська селищна), Краснопільському (Миропільська сільська), Великописарівському (Кириківська селищна), Охтирському ( Грунська сільська), Тростянецькому (Боромлянська сільська), Середино-Будському (Зноб-Новгородська селищна) та Ямпільському (Дружбівська міська).

Сумською облдержадміністрацією надано висновки про відповідність проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та Законам України та надіслані звернення до Центральної виборчої комісії про призначення перших виборів депутатів та голів зазначених громад.