Міськрайонна газета

ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Інвестиційні пропозиції - 2017

Для створення сприятливих умов з метою реалізації інвестиційних ідей, пропозицій, проектів у районі запроваджено «єдине інвестиційне вікно», cтворена база інвестиційних проектів, вільних земельних ділянок та виробничих  приміщень, які розміщені на сайті райдержадміністрації.

Розроблені інвестиційні проекти, які  започатковані для реалізації за принципом "єдиного інвестиційного вікна": 

1.Впровадження повнокольорового друку для виготовлення етикетної, книжково-журнальної продукції та пакувальної тари.

2.Створення об’єктів інфраструктури до заповідника «Михайлівська цілина».

3.Туристичний маршрут до озера Шелехівське та села Межиріч Лебединського району Сумської області

 

УЧАСТЬ У ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЛЯХ ЗА КОРДОНОМ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило про офіційне приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (AgreementonGovernmentProcurement,GPA).

З 18 травня 2016 року українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 45 країн-учасниць угоди GPA, серед яких: країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада. Загальний об’єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж у 30 разів перевищує об’єм українського експорту у 2014 році.

ЛЕБЕДИНЩИНА - ГАРНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ У ГАЛУЗІ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Для участі в проекті ПРООН / ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза -ІІІ» обрано 4 сільські ради Лебединського району: Голубівська, Василівська, Штепівська, Червленівська. Ще 3 сільські ради визначено резервними: Калюжненська, Межиріцька, Великовисторопська.

На даний час триває підготовчий етап реалізації проекту на Лебединщині. Сільськими громадами розробляються інвестиційні мікропроекти, готується відповідна документація. Планується переведення (дообладнання) котелень та топкових на альтернативні види палива та термомодернізація закладів бюджетної сфери району.

ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ – ОДНА З УМОВ УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

 «Економічний розвиток» – ці слова тепер у всіх на слуху: і у представників районної влади, і у керівників великих та малих підприємств, і у звичайних громадян Лебединщини.

Економічний розвиток вимагає інвестицій в розвиток інфраструктури, підприємств, агропромислового комплексу.

За словами начальника відділу економічного розіитку і торгівлі райдержадміністрації  О. Лихини, оскільки інвестиційні процеси в районі розвиваються у тісному взаємозв’язку із загальнодержавними та обласними тенденціями інвестування, основні бар’єри інвестиційної діяльності є типовими як для району, так і для України в цілому, та вимагають консолідації зусиль на різних рівнях державного управління для їх усунення. 

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

З початку 2014 року в сільське господарство залучено капітальних інвестицій – 25,4 млн. гривень.

Найбільше інвестицій залучили ТОВ «Будильське», ТОВ «Ворожбалатінвест», СТОВ «Промінь», СТОВ ім.Шевченка. Придбані потужні трактори, культиватори, навантажувачі, сівалки, жатки, зерносушарки та інше.

 У конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), відібрані п’ять  інвестиційних проектів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та обласного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку

Більше статей...

  1. ДО ВІДОМА