Міськрайонна газета

АГРОПРОМИСЛОВИЙ РОЗВИТОК

Інформація оновлена 18.06.2019

Відділ агропромислового розвитку Лебединської районної державної адміністрації

Сільськогосподарські підприємства Лебединського району

Фермерські господарства Лебединського району

Програма "Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств"

 

 

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ЗА СТАТИСТИЧНИМИ ДАНИМИ

Станом на 1 серпня 2018р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) Лебединського району зібрано зернових і зернобобових культур 318,2 тис.ц (у початково оприбуткованій вазі) на площі 5577 га (14,6% до посіяного).

У середньому з 1 га зібраної площі одержано 57,1 ц зерна (на 8,2 ц більше, ніж торік).

Станом на 1 серпня 2018р. у сільськогосподарських підприємствах (крім малих) налічувалося 6901 голова великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 2217 голів; свиней – 2800 голів.

 

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року», розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на виплату відшкодування витрат за напрямками:

Підтримка галузі ягідництва

Фінансова підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Сумської області
 

ПРО ПРАКТИЧНІ ПОСІБНИКИ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ В НОРВЕГІЮ

З метою сприяння розширенню зовнішніх ринків збуту українських сільгоспвиробників Норвезько-Українською торговельною палатою за пропозицією Посольства України в Норвегії підготовлено практичні посібники для українських експортерів (електронні копії додаються).

Підготовлені посібники стосуються трьох секторів рослинництва, які в Норвегії здебільшого залежать від імпорту і в яких існують найкращі можливості для українських виробників. Посібники в доступній формі надають інформацію щодо найважливіших дій, які необхідно здійснити українським експортерам для виходу на норвезький ринок, та обов'язкових вимог до їхньої продукції.

 

СТАН СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗА СТАТИСТИЧНИМИ ДАНИМИ

Станом на 1 червня 2018р. у сільськогосподарських підприємствах (крім малих) налічувалося 6986 голів великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 2216 голів; свиней – 3132 голови.

За січень–травень 2018р. сільськогосподарськими підприємствами вироблено 317 т м’яса (реалізація на забій сільськогосподарських тварин у живій масі), 3823 т молока.