Міськрайонна газета

ПРО ПРАКТИЧНІ ПОСІБНИКИ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ В НОРВЕГІЮ

З метою сприяння розширенню зовнішніх ринків збуту українських сільгоспвиробників Норвезько-Українською торговельною палатою за пропозицією Посольства України в Норвегії підготовлено практичні посібники для українських експортерів (електронні копії додаються).

Підготовлені посібники стосуються трьох секторів рослинництва, які в Норвегії здебільшого залежать від імпорту і в яких існують найкращі можливості для українських виробників. Посібники в доступній формі надають інформацію щодо найважливіших дій, які необхідно здійснити українським експортерам для виходу на норвезький ринок, та обов'язкових вимог до їхньої продукції.

 

СТАН СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗА СТАТИСТИЧНИМИ ДАНИМИ

Станом на 1 червня 2018р. у сільськогосподарських підприємствах (крім малих) налічувалося 6986 голів великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 2216 голів; свиней – 3132 голови.

За січень–травень 2018р. сільськогосподарськими підприємствами вироблено 317 т м’яса (реалізація на забій сільськогосподарських тварин у живій масі), 3823 т молока.

РОЗВИТОК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ

За статистичними даними, станом на 1 травня 2018 р. у сільськогосподарських підприємствах (крім малих) налічувалося 7140 голів великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 2282 голови; свиней – 2993 голови.

За січень–квітень 2018 р. сільськогосподарськими підприємствами вироблено 257 т м’яса (реалізація на забій сільськогосподарських тварин у живій масі), 2957 т молока.

 

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ СВОЄ ЛІДЕРСТВО ТА СПРОМОЖНІСТЬ СТВОРИТИ СУЧАСНІ ЦЕНТРИ ПІСЛЯВРОЖАЙНОЇ ОБРОБКИ В СЕКТОРІ ОВОЧІВ ТА СЕКТОРІ ФРУКТИ-ЯГОДИ

Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестування діяльності, спрямованої на розширення ринків та обсягів збуту плодоовочевої продукції із збільшеною доданою вартістю для безпосередніх її виробників шляхом поліпшення існуючих та/або створення нових інфраструктурних потужностей післяврожайної обробки, впровадження нових технологій та інноваційних рішень в ланцюгах руху продукції «від поля до столу»

Заявки слід подавати до 24 січня 2018 року.