Міськрайонна газета

З МЕТОЮ СВОЄЧАСНОГО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ТА КОЖНОЇ ЛЮДИНИ ОКРЕМО

День віддаленого села: виїзна громадська приймальня відбулась під керівництвом голови Лебединської райдержадміністрації Віктора ХИМИЧА на території  Маловисторопської сільської ради

Жителями даної сільської ради піднімались питання щодо можливості заготівлі сухостою та повалених дерев у лісосмугах, проведення прочистки ліній електропередач по вул. Привокзальна та упорядкування ліній електропередач по вул. Садовій с. Залізничне, медичного обслуговування жителів сільської ради, ремонту доріг та здійснення контролю якості проведення ремонтних робіт на дорогах, благоустрою та санітарного стану села, призначення листонош у поштовому відділенні, можливості виїзду лаборанта в с.М.Вистороп для проведення медичних досліджень, та об'єднання територіальних громад.  

Стосовно вирішення проблемних питань розвитку сільської ради голова райдержадміністрації також зустрівся з активом сільської ради. За підсумками розгляду звернень головою райдержадміністрації дано доручення керівникам відповідних  служб  вивчити питання і забезпечити їх вирішення найближчим часом.