Міськрайонна газета

З МЕТОЮ СВОЄЧАСНОГО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Деякі з проблемних питань були вирішені відразу ж, деякі взяті на контроль для подальшого їх вирішення. Завдяки місцевому інвестору, керівнику СТОВ «Хлібороб» Олексію Михайловичу Гурлаю, з яким, за словами сільчан, налагоджені добрі стосунки і з активом сільської ради і з простими жителями, невдовзі буде проведено очистку місцевого колодязя.

Також голова райдержадміністрації оглянув та пересвідчився особисто, як працюють об'єкти соціально - економічної і культурної сфери підвідомчої території, проінспектував в якому стані знаходяться пам’ятники присвячені Великій Вітчизняній війні.

Наступна зустріч відбулась в с. Зелений Гай. Знов таки ж турбувало жителів питання відключення світла та електроенергії, ремонту доріг і транспортного сполучення з райцентром, питання знесення високих дерев, які загрожують безпечному проживанню на подвір΄ях престарілих громадян та забезпечення скрапленим газом. Керівники цікавились всіма проблемними питаннями, але їх тут було небагато. Медичним  і соціальним обслуговуванням, поштовим зв’язком та торгівельним обслуговуванням люди задоволені, дороги взимку чистяться, нещодавно були прибрані узбіччя. Зі словами вдячності звернулась до О. Гурлая уродженка с. Зелений Гай Галина Яківна Сергєєва. Саме за його підтримки відмінно, по – господарські, впорядковується територія сільської ради і придорожніх смуг навколо.

Очільники району спільно с сільським головою М. Скрипалем пообіцяли громадянам  вирішити всі проблемні питання якомога скоріше.

Безпосередня зустріч з громадою с. Камяне виявилася багатолюдною і надзвичайно активною.

Сергій Миколайович і Василь Григорович запевнили активи територіальних громад, що налаштовані на співпрацю, порозуміння і допомогу в межах компетенції. Але кожен мешканець села повинен жити його проблемами і не стояти осторонь їх вирішення.

Сільський голова та й громада відзначали велику допомогу у вирішенні проблем громади керівника СТОВ «Хлібороб» О. Гурлая. В умовах мізерного сільського бюджету його допомога є надто потрібною. Також жителі села висловлювали вдячність головному лікарю місцевої СЛА Миколі Демиденку, справжньому професіоналу своєї справи.

Підсумовуючи зустріч з громадою, голова районної держадміністрації С. Лук’яненко наголосив, що господарем в селі є тільки сільський голова, але працювати над вирішенням проблем необхідно всією громадою і тільки рухаючись в одному напрямку, спільними зусиллями можна створити всі умови для покращення життя людей. І сільська влада має вирішувати ті питання, які в її компетенції: вуличне освітлення, вивезення сміття, благоустрій тощо. Районна влада вирішує питання на своєму рівні, в тому числі шукає резерви для наповнення сільської скарбниці, підказує шляхи вирішення питань громади. А вже тільки на обласному рівні можна вирішити ті проблеми, які потребують значних капіталовкладень: ремонт доріг, газифікація та ін.

Сергій Миколайович запевнив присутніх, що налаштований тільки на співпрацю і порозуміння,  і  зі свого боку прикладе максимум зусиль задля вирішення проблемних питань.