Міськрайонна газета

ДЕНЬ ВІДДАЛЕНОГО СЕЛА У КАМ'ЯНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

 

Під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Химича проведений День віддаленого села: виїзна громадська приймальня на території Кам'янської сільської ради. 

 

Таке спілкування з виїздом на місця дозволяє досконаліше вивчити проблемні питання сільських жителів та налагодити більш дієву співпрацю органів державної влади та місцевого самоврядування у роботі із забезпечення економічного та соціального розвитку району. Представники районної влади відвідали жителів с. Боброве, Зелений Гай, Кам'яне.

Громадянами в ході приймальні порушувались питання стосовно можливості встановлення огорожі навколо місцевого цвинтара, проведення ремонту пам’ятників і колодязів, сільських доріг, встановлення вказівного дорожнього знаку з назвою населеного пункту перед с.Кам'яне. Також жителів турбувало питання щодо відновлення руху за маршрутом Лебедин – Кам'яне в суботу та функціонування Бобрівського ФП. Проблемним наразі є й питання ліквідації затору на р.Псел біля мосту в с. Камяне. Люди висловлювали також невдоволення щодо низьких закупівельних цін на молоко, адже продаж молока у приватному секторі є основним видом заробітку. Стосовно порушених питань головою райдержадміністрації були надані ґрунтовні роз'яснення, а проблемні - взяті на контроль для подальшого їх вирішення.