Міськрайонна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Урядова «гаряча лінія» - 1545

 Урядова «гаряча лінія»– механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

 

РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН Є ВАЖЛИВИМ І ВІДПОВІДАЛЬНИМ АСПЕКТОМ У РОБОТІ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13 листопада 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації В.Химича відбулась виїзна громадська приймальня на території Рябушківської сільської ради.

Громадяни  зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади села. Не новою темою обговорення є питання проведення децентралізації та об’єднання територіальних громад. Віктор Химич пояснив позитивні моменти створення об’єднаних територіальних громад. Насамперед, це розширення меж власних повноважень, додаткові фінансові ресурси, визначення пріоритетності у прийнятті рішень з питань життєзабезпечення громади.

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ

 

Практика в режимі “живого” спілкування дозволяє наблизити інформаційні та консультативні послуги до населення і прискорити вирішення важливих суспільних питань

23 жовтня особистий прийом громадян голова райдержадміністрації Віктор Химич провів у Пристайлівській сільській раді

Громадяни зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади села.

ДЕНЬ ВІДДАЛЕНОГО СЕЛА У ВАСИЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

9 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Химича проведений День віддаленого села: виїзна громадська приймальня на території Василівської сільської ради

Учасники громадської приймальні розпочали роботу з с.Мирне. Місцеві жителі скаржились на незадовільне транспортне сполучення з районним центром приватним перевізником, забезпечення природним газом, порушували питання здійснення прочистки колодязів загального користування та можливості самостійної заготовки дров населенням шляхом вирубки дерев посадок – самонасаджень. Керівник району продовжив спілкування з представниками громадськості у с.Василівка. Тут порушували питання щодо проведення ремонту доріг на території сільської ради, реформування освітньої галузі району, придбання нового автомобіля «швидкої допомоги» для Василівської АЗПСМ, ліквідації котловану на в’їзді в село. Віктор Химич у процесі спілкування з громадськістю надав ґрунтовні роз’яснення на порушені питання, окремі взяв на контроль та дав доручення відповідним службам стосовно їх вирішення.

Більше статей...

  1. НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У МИХАЙЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ
  2. ТІЛЬКИ ВИРІШУЮЧИ ПИТАННЯ КОЖНОЇ ОКРЕМОЇ ЛЮДИНИ, МОЖНА ДОСЯГТИ ДОБРОБУТУ СУСПІЛЬСТВА В ЦІЛОМУ
  3. ГОЛОВА ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.ХИМИЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ГАРБУЗІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ
  4. ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У БОРОВЕНЬЦІ
  5. ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ШТЕПІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ
  6. РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН Є ВАЖЛИВИМ І ВІДПОВІДАЛЬНИМ АСПЕКТОМ У РОБОТІ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  7. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУВСЯ У КАМ'ЯНОМУ
  8. В РЕЖИМІ «ЖИВОГО» СПІЛКУВАННЯ ВИРІШУЄМО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ
  9. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУВСЯ У ВАСИЛІВЦІ
  10. ВІДБУЛАСЬ ВИЇЗНА ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ НА ТЕРИТОРІЇ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ