Міськрайонна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Урядова «гаряча лінія» - 1545

 Урядова «гаряча лінія»– механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

 

ТІЛЬКИ ВИРІШУЮЧИ ПИТАННЯ КОЖНОЇ ОКРЕМОЇ ЛЮДИНИ, МОЖНА ДОСЯГТИ ДОБРОБУТУ СУСПІЛЬСТВА В ЦІЛОМУ

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.Химича відбулась виїзна громадська приймальня у Бишкінську сільську раду. Жителі села  зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади. Громадян турбували питання щодо реорганізації навчального закладу, низьких закупівельних цін на молоко, організації підвозу дітей з с.Ревки до школи і дитячого садка в м.Лебедин, обєднання територіальних громад, проведення ремонту доріг, низької напруги електромережі по вул.Будівельній, можливості встановлення  лічильника електроенергії за межами будинку та ряд інших.

Очільник району надав роз’яснення та запевнив присутніх, що райдержадміністрацією буде докладено максимум зусиль задля швидкого вирішення порушених питань в межах повноважень райдержадміністрації.

ГОЛОВА ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.ХИМИЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ГАРБУЗІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Зі своїми проблемами до очільника району звернулося чимало сельчан. Громадяни  зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади села. Під час спілкування громадянами порушувались питання щодо підвищення орендної плати за паї та ремонту доріг. На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам. 

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У БОРОВЕНЬЦІ

7 серпня голова Лебединської райдержадміністрації В.Химич провів прийом громадян у Боровеньківській сільській раді

Зі своїми проблемами до очільника району звертались жителі району. Спектр порушених ними питань був досить широким.  Жителів цікавили питання щодо порядку отримання субсидії, залучення громадян до проведення громадських робіт на території місцевого навчального закладу та надання матеріальної допомоги для лікування сина. В ході розмови з посадовцем громадяни неодноразово дякували керівництву районного, місцевого рівня, сільським депутатам та керівнику місцевого сільськогосподарського підприємства за допомогу у вирішенні проблемних питань сельчан. У межах своєї компетенції голова райдержадміністрації надав відповідні роз’яснення щодо порушених проблем. Окремі з них були направлені на розгляд структурних підрозділів райдержадміністрації для їх подальшого вирішення.