Міськрайонна газета

НЕ П0ВІДОМИВ ПРО КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

Громадянин Л., виконуючи обов’язки директора Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (діючи із порушенням вимог п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», перебуваючи в умовах реального конфлікту інтересів не вжив заходів щодо недопущення виникнення такого конфлікту інтересів, а саме - не повідомив про цей реальний конфлікт інтересів безпосереднього керівника - голову Лебединської райдержадміністрації та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів - виніс накази внаслідок виконання яких були виплачені грошові кошти його близьким особам – чоловіку доньки та дружині в сумі 45 211 грн.

За вчинення вказаних дій,  постановою Лебединського районного суду гр. Л. визнано винним за ч.ч. 1, 2 172-7 КпАП України та останньому призначено покарання у виді штрафу.

 Для відшкодування збитків, завданих адміністративним правопорушенням, Роменською місцевою прокуратурою до громадянина Л. заявлено позов, в інтересах Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування.

Не зважаючи на невизнання гр. Л. та його захисником позовних вимог прокурора, рішенням Лебединського районного суду від 17.01.2018  позовні вимоги прокурора задоволено,  та вирішено стягнути  з громадянина Л. кошти в сумі  45  211 грн.