Міськрайонна газета

НЕ П0ВІДОМИВ ПРО КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

Громадянин Л., виконуючи обов’язки директора Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (діючи із порушенням вимог п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», перебуваючи в умовах реального конфлікту інтересів не вжив заходів щодо недопущення виникнення такого конфлікту інтересів, а саме - не повідомив про цей реальний конфлікт інтересів безпосереднього керівника - голову Лебединської райдержадміністрації та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів - виніс накази внаслідок виконання яких були виплачені грошові кошти його близьким особам – чоловіку доньки та дружині в сумі 45 211 грн.

За вчинення вказаних дій,  постановою Лебединського районного суду гр. Л. визнано винним за ч.ч. 1, 2 172-7 КпАП України та останньому призначено покарання у виді штрафу.

 

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

АДМІНІСТРАТИВНА КОРУПЦІЯ

Зміни, які відбуваються у державі не завжди стають поміченими одразу, однак незнання Закону не звільняє від відповідальності, передбаченої таким Законом

З метою дотримання чинного законодавства України, свої повноваження виконують правоохоронні органи держави, у тому числі органи прокуратури України. 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ СУБ’ЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ

Шановні суб’єкти декларування!

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).