Міськрайонна газета

ПІДОЗРЮВАНОМУ ОБРАНО ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України, - закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна «Грабіж»

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку вересня 2019 року мешканець с. Межиріч Лебединського району, будучи особою, раніше судимою за скоєння умисних корисливих злочинів проти власності, належних висновків з попередніх судимостей не зробив, на шлях виправлення не став та вирішив заволодіти майном пенсіонерки, яка проживає у цьому ж селі.

Реалізуючи свій злочинний корисливий умисел, підозрюваний відкрито намагався викрасти гусей із господарства потерпілої. Однак, будучи викритим під час вчинення злочину, власниця господарства не розгубилася і самотужки наздогнала зловмисника на проїжджій частині вулиці та відібрала належного їй гусака, при цьому підозрюваний чинив активний опір потерпілій та намагався нанести останній тілесні ушкодження.

За клопотанням прокуратури 24.09.2019 підозрюваному у вчиненні указаного злочину обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.