Міськрайонна газета

«ПСЕВДОМІНЕРУ» ОБРАНО ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД

Подія сталася 08 квітня 2020 року на мосту через р. Псел у с. Червлене. У місцевого жителя, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, виник умисел на здійснення неправдивого повідомлення про підготовку вибуху мосту через річку. Указана особа умисно, знаючи та усвідомлюючи, що поширена ним інформація є неправдивою, що спричинить безпідставне відволікання сил і засобів спеціальних служб, здійснив дзвінок зі свого мобільного телефону на лінію екстреного виклику оператора «102» ГУНП в Сумській області, та повідомив працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через замінування мосту с. Червлене, а також вищевказаного населеного пункту

Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи Лебединського відділення поліції із залученням спеціалістів вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області вибухівку виявлено не було.

Завдяки вжитим скоординованим заходам заміновувача було затримано та повідомлено про підозру останнього у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України - “Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками», а також обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до шести років позбавлення волі.