Міськрайонна газета

СПІЛЬНА НАРАДА ПО ЗАПОБІГАННЮ ЗЛОЧИННОСТІ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

14 грудня 2018 року згідно плану  спільних заходів на ІV квартал 2018 року працівниками Лебединського районного сектору філії «Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з Лебединським відділом поліції Головного управління національної поліції в Сумській області, Лебединськими міським та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей Лебединської районної державної адміністрації та службою у справах дітей Лебединської міської ради була проведена спільна нарада щодо аналізу роботи по запобіганню злочинності серед дітей та молоді.

На нараді були обговорені нагальні питання щодо попередження підліткової злочинності, підведені підсумки  спільної роботи за рік та визначені шляхи подальшої співпраці.

ВИКРАВ ЧУЖЕ – ВІДПОВІДАЙ!

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку 2018 року раніше неодноразово судимі двоє мешканців міста Лебедин, будучи на підпитку, за попередньою змовою проникли до складського приміщення колишнього м’ясокомбінату, звідки викрали запчастини до автомобілів, завдавши матеріального збитку потерпілій стороні на суму 2297 гривень.

 

НА СУМЩИНІ СБУ БЛОКУВАЛА МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ КАНАЛ ЗБУТУ АМФЕТАМІНУ

На Сумщині співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували міжрегіональний канал збуту психотропних речовин

Оперативники спецслужби встановили, що двоє мешканців Умані за допомогою одного із поштових сервісів переправляли подружжю з Охтирки амфетамін. Наркотики зловмисники реалізовували місцевим дилерам та наркозалежним особам. За попередніми підрахунками щомісячний прибуток ділків становив майже сто тисяч гривень.

 

ПОКАРАЛИ ЗЛОЧИНЦЯ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України

Встановлено, що раніше судимий мешканець одного із сіл Лебединського району упродовж 2018 року систематично вчиняв крадіжки майна та грошових коштів у своїх односельців.

Лебединським районним судом за сукупністю вчинених злочинів обвинуваченому призначено справедливе покарання у виді 3 років позбавлення волі.

 

ДО СУДУ СКЕРОВАНО ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ СТОСОВНО ВИКРИТОГО СБУ НА ХАБАРНИЦТВІ ГОЛОВИ СУМСЬКОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ

За матеріалами СБУ до суду скеровано обвинувальний акт за результатами досудового розслідування за фактом вимагання та замаху на одержання хабара головою Сумського господарського суду

У листопаді 2017 року оперативники спецслужби спільно з САП та НАБУ затримали чиновника під час замаху на одержання хабара у сумі понад двадцять шість тисяч доларів США від місцевого бізнесмена.