Міськрайонна газета

3 РОКИ ОБМЕЖЕННЯ ВОЛІ ЗА ОПІР ПРАЦІВНИКУ ПОЛІЦІЇ

Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення опору працівнику поліції

Так, в ході судового розгляду справи встановлено, що місцевий житель Щ., перебуваючи на підпитку, повідомив неправдиві відомості про скоєння стосовно нього тяжкого злочину.

 

ЗА РЯД ЗУХВАЛИХ ЗЛОЧИНІВ МОЛОДИКИ ОТРИМАЛИ РЕАЛЬНУ МІРУ ПОКАРАННЯ

Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу, грабежу та викрадення транспортного засобу

Маються на увазі події, які мали місце 28-29 травня поточного року на території м. Лебедин, коли у нічний час двоє місцевих жителів, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зухвало по черзі проникли до домогосподарства двох потерпілих.
 

НА СУМЩИНІ СБУ ВИКРИЛА ПОСАДОВЦІВ НА НЕЗАКОННИХ РУБКАХ ДЕРЕВ З КОМУНАЛЬНОГО ЛІСОВОГО ФОНДУ

Служба безпеки України викрила посадовців агролісгоспу, причетних до масштабної незаконної порубки дерев комунального лісового фонду Сумщини

За попередніми даними слідства, фігуранти організували схему незаконної вирубки дерев та реалізації їх комерційним структурам. Для проведення оборудок зловмисники протиправно виписували лісорубні квитки, які надавали право на проведення повторних санітарних рубок.

 

СБУ ВИКРИЛА КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ НА СПРОБІ СФАЛЬСИФІКУВАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ

Служба безпеки України на Сумщині блокувала спробу кандидата в депутати однієї з міськрад сфальсифікувати результати виборів на свою користь під час проведення виборів

За попередньою версією слідства, претендент намагався змусити системного адміністратора міської територіально-виборчої комісії незаконно внести зміни до електронного кабінету на користь політичної сили кандидата. За результатами екзитполів, ця політична партія не долала п’ятивідсотковий бар’єр і не мала шансів пройти у міську раду.

 

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО- ЦЕ ЗЛОЧИН?

Домашнє насильство – це свідоме використання фізичної, психологічної чи економічної переваги для приниження, підкорення чи знецінення іншої людини. Як виявити домашнє насильство? Яка відповідальність передбачена чинним законодавством?  Де і як отримати допомогу?

Ці та інші питання обговорили 09 листопада 2020 року працівники Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з юристом Лебединського бюро правової допомоги Іриною Лєвих під час інформаційної години, яка була проведена для суб’єктів пробації, дотримуючись карантинних заходів.