Міськрайонна газета

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА

 

 

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

2017

2016

2015

2014

2013

Мешканці Лебединського району можуть звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Лебединської райдержадміністрації за адресою вул. Сумська, 12,  м. Лебедин, 3-й поверх, каб. № 32. Інформацію про розміщення відділів в інших регіонах, статистичні дані та багато іншого можна отримати на сайті www.drv.gov.ua.

Шановні жителі Лебединського району!

      На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців  відділ ведення Державного реєстру виборців Лебединської райдержадміністрації прохає Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.

Хто з жителів матиме право голосувати на місцевих виборах

 Нинішні місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня цього року, на відміну від минулих парламентських, мають свої особливості щодо осіб, яким надано право обирати депутатів. Дехто може потрапити в таку категорію виборців, котрі взагалі не зможуть голосувати, а дехто – лише частково.

Відповідно до статті 3 Закону про місцеві вибори, право обирати місцевих депутатів мають дієздатні громадяни України, яким на день голосування вже виповнилося 18 років, і місце проживання яких офіційно зареєстроване (так звана «прописка») на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на території якої проводяться відповідні місцеві вибори.

Звернення виборця до реєстру виборців через Інтернет

Скоро минає 6 років з моменту первинного формування електронної бази даних Державного реєстру виборців, створеної за новітніми передовими технологіями.

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.