Міськрайонна газета

ХОЧУ. МОЖУ. ТРЕБА

Щорічно у вересні відзначається Міжнародний день глухих. У цей день світова спільнота згадує про потреби людей з проблемами слуху.  Фахівці Лебединської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості  разом з юристом Лебединського бюро правової допомоги Євгенією Логвіненко провели  профорієнтаційний  захід  для учнів  6-11 класів  «Світ професій»  в Лебединській спеціальній загальноосвітній  школі-інтернат для глухих дітей

Змістом  заходу  стало ознайомлення школярів зі світом професій та спрямування їх на правильний вибір професійного майбутнього.

        У доступній формі за допомогою сурдоперекладу учні  ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба» та з критеріями, які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності. Крім цього, учні дізналися про послуги, які надає служба зайнятості, у т. ч. інноваційні, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді. Школярі ознайомилися з аспектами, які впливають на вибір професії, розглянули помилки при виборі професії.

         Євгенія Логвіненко  ознайомила учнів з їх правами та обов’язками, продемонструвала відеоряд сюжетів, що висвітлювали порушені права дитини, заповнили разом карту «Прав дитини».

            На завершення заходу всі охочі отримали практичні поради щодо вибору професії у відповідності до власних вподобань, нахилів та здібностей.