Міськрайонна газета

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ КОЖНОГО!

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні"

ЗАХИСНІ СПОРУДИ (ПРУ) ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

Закликаємо мешканців та гостей району бути уважними та відповідальними, із розумінням поставитися до можливих незручностей, дотримуватися правил особистої безпеки та зберігати спокій.

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ДІЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ

У Лебединському районі розгорнуті пункти обігріву для населення, аби попередити випадки переохолодження людей та надати допомогу у період низьких температур.

 Про це повідомляє відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

Дані пункти діють за адресами:

КОНСУЛЬТАЦІЯ СТРОКІВ ВСТАНОВЛЕННЯ ЛЬОДОСТАВУ НА РІЧКАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2019 - 2020 РОЦІ

Середня місячна температура повітря в жовтні поточного року на території Сумської області становила 9-100тепла, що на 30 вище за норму

Опадів випало на переважній території області 8-16мм або 20-40% місячної норми, на півдні та сході 31мм або 85% норми. У жовтні гідрологічна ситуація на річках залишалася несприятливою – утримувалася  низька межень з незначними добовими коливаннями рівнів води. На багатьох ділянках річок рівні води зберігаються на відмітках близько та нижче мінімальних значень. Водність річок у жовтні становила (у відсотках норми): Десни, приток Середнього Дніпра  (Псел, Ворскла - 12-26).

 

УВАГА! ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОПЕРЕДЖАЄ!

Що робити, щоб не отруїтися грибами і як себе поводити, якщо це сталося

Ніколи не застосовуйте «домашніх» методів визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібної ложки — вони помилкові. Срібло темніє при взаємодії з амінокислотами, які є як у їстівних, так в отруйних грибах, а колір цибулі змінюється під впливом ферменту тирозинази, які містяться в усіх грибах. Якщо після споживання грибів почуваєтесь погано чи помітили нездорові ознаки у своїх близьких (нудота, блювання, головний біль, галюцинації, біль у животі):Негайно викликайте «швидку допомогу»! Ніякого самолікування!