Міськрайонна газета

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ СЕКТОРУ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І ВІДДІЛУ ОСВІТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЛІТНІХ КАНІКУЛ

 

За статистичними даними 2014 року від нещасних випадків невиробничого характеру в Україні загинуло 779 дітей віком до 14 років, з них:  від  нещасних випадків,  пов'язаних  із транспортом - 130;  внаслідок утоплень - 145; від удушень - 173, у вогні – 52, навмисне самоушкоджені (суїцид) – 35, отруєння 56.

У Сумській області від нещасних випадків невиробничого характеру у 2014 році загинуло 11 дітей віком до 14 років. На Лебединщині у 2014 році загибель дітей не зафіксована, але разом з тим 99 дітей було травмовано у побуті. Ця сумна статистика змушує звернутися до кожного громадянина держави, особливо до батьків.

 ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Лише вдумайтеся:  в  середньому  щодня  в  нашій країні через нещасні випадки гине три дитини,  щотижня - одна школа  втрачає майже клас  юних громадян!

Нещастя відбувається саме тоді,  коли діти залишаються без догляду дорослих, і небезпека  чатує  на  кожному  кроці:  вдома -  коли  працюють
електропобутові  прилади  та  є  вільний  доступ  до  сірників  та запальничок,  вибухонебезпечних  предметів,  хімічних речовин;  на вулиці - в умовах стрімкого потоку транспорту;  під час відпочинку - у лісі, біля водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню,  води,  незнання  елементарних правил  безпеки часто  є  першопричинами сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки, звертаємося до вас із проханням: не залишайте
дітей  без нагляду дорослих, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей!

  Навчайте дітей  навичкам безпеки  поведінки, демонструючи  на  власному  прикладі  обережність  у  поводженні з вогнем,  водою,  газо- та   електроприладами,   різного   виду небезпечними речовинами та предметами.  Загибель дітей - тільки вина дорослих.

Пам'ятайте: безпека  наших  дітей  залежить  тільки  від  нас самих!
         Сподіваємося, що  тільки  у  співпраці  ми  зможемо спільними зусиллями  вирішити  основну   проблему   людства   -   збереження найціннішого скарбу - життя!