Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕННЯ ЧАСТКОВОЇ ЕВАКУАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ У ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

 

20  травня 2015 року проведено тренування районної і об’єктових Будильської та Ворожбянської  комісій з питань евакуації.

До участі у тренуванні залучалися районна і об’єктові комісії з питань евакуації Будильської та Ворожбянської сільських рад, сектор з питань надзвичайних ситуацій та охорони здоров’я Лебединської  районної державної адміністрації, ДП «Лебединське лісове господарство», спеціалізовані служби цивільного захисту: оповіщення та зв'язку, охорони громадського порядку, медична, транспортного забезпечення, протипожежна, матеріального забезпечення.

В ході проведення тренування відпрацьовані питання гасіння пожеж в екосистемах та проведення часткової евакуації населення, що попадає в зону сильного задимлення. Проведено оповіщення та збір районної комісії з питань евакуації та об’єктових комісій Будильської та Ворожбянської сільських рад. Проведено розгортання по 1 пункту збору та приймання еваконаселення на території Будильської та Ворожбянської сільських рад. Відпрацьовувалися питання розселення та забезпечення еваконаселення гарячим харчуванням, продовольчими товарами та засобами першої необхідності.