Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЯ

Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, в райдержадміністрації відбулось чергове засідання громадської ради

 У роботі засідання взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Павлюк та керівники структурних підрозділів.

Засідання проводила голова громадської ради Людмила Рева. На порядку денному обговорювались питання щодо стану доріг у районі, по яким здійснюється підвіз учнів до навчальних закладів, та реалізації в Лебединському районі проекту "Нова українська школа". Інформували громадськість про роботу районної влади у цих напрямах начальники відділів архітектури, містобудування, ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій Ярослав Скорняков, освіти - Людмила Дудченко. Акцентували увагу на тому, що з початку 2019 року на автошляхах району виконані роботи з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування на загальну суму 23,417 млн. гривень. Це в чотири рази більше у порівнянні з відповідним періодом 2018 року. Але залишаються ще тростянецький і липоводолинський напрямки, які потребують значних капіталовкладень. Відповідне звернення райдержадміністрацією вже направлено у Службу автомобільних шляхів України та Сумську обласну державну адміністрацію. Громадська рада вирішила підтримати районну владу власним зверненням. Чимало позитивних відгуків стосовно організації навчально-виховного процесу в Лебединському районі отримала реалізація проекту "НУШ".

Члени громадської ради обговорили текст Положення про громадську раду при Лебединській районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.09.2017 №352-ОД, та прийняли рішення залишити його без змін.

Обрали голів профільних комісій громадської ради. Людмила Рева повідомила членів громадської ради при Лебединській районній державній адміністрації, що представляла їхні інтереси на засіданні громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, яка відбулась 26.09.2019, та підписала меморандум про співпрацю з нею. Також підписано меморандум про співпрацю з громадською радою при Сумській міській раді. Розглянувши всі заплановані питання, представники районних ІГС вирішили провести наступне своє зібрання у грудні цього року.