Міськрайонна газета

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

Кабінет Міністрів змінив правила формування Громадських рад постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996»

Проект постанови розроблено Міністерством юстиції України за участю представників інститутів громадянського суспільства з метою удосконалення механізму формування та організації діяльності громадських рад при органах виконавчої влади, посилення їх інституційної спроможності, впровадження елементів електронної демократії при формуванні складу та організації роботи громадських рад.

Із повним текстом Постанови № 353 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996” від 24 квітня 2019 року та прийнятими змінами можна ознайомитись за посиланням>>>

Постанова № 353 від 24.04.2019 р. була опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» 7 травня 2019 року № 86 (6448).

Таким чином, формування громадської ради при Лебединській райдержадміністрації у 2019 році буде здійснюватися з урахуванням вимог оновленого Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.