Міськрайонна газета

ГРОМАДСЬКА РАДА

 Інформація оновлена: 07.02.2020

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

СУСПІЛЬНО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ - В ЦЕНТРІ УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ

5 лютого відбулось чергове засідання громадської ради при Лебединській райдержадміністрації

Районні громадські активісти вирішили провести його спільно з громадською радою при Лебединській міській раді, ще запросили до участі міського голову Олександра Бакликова, керівника Краснопільського окремого підрозділу громадської організації «Стоп корупції» Юрія Мудрого і представника Сумської обласної громадської організації «Стоп корупції» Олександра Приходька. Адже питання, які обговорювали представники громадськості в ході засідання є актуальними для жителів району і міста.

 

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ!

31.01.2020 о 10.00 у малому залі засідань Лебединської райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради з порядком денним:

1. Про стан надання медичних послуг жителям міста і району та забезпечення пільгової категорії населення пільговими рецептами в Лебединському районі у 2019 році.
2. Про стан використання земельних ресурсів сільськогосподарського призначення в розрізі сільських рад Лебединського району (землі державного призначення, земель запасу і резерву, невитребуваних та паїв громадян).
3. Різне.

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ!

27.12.2019 о 10.00 в малому залі засідань Лебединської райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради з порядком денним:
1. Вивчення бюджетних питань в сфері освіти і культури.
2. Фінансування медичних закладів у розрізі захисту прав незахищених верств населення (виділення безкоштовних ліків тощо).
3. Про орієнтований план засідань громадської ради на 2020 рік.
4. Різне.

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЯ

Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, в райдержадміністрації відбулось чергове засідання громадської ради

 У роботі засідання взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Павлюк та керівники структурних підрозділів.

Засідання проводила голова громадської ради Людмила Рева.