Міськрайонна газета

КУБОК ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

 

З липня по серпень  у Лебединському районі проходили змагання з футболу на Кубок голови Лебединського району 2017 року серед сільських рад

Метою змагань є залучення сільської молоді та працівників сільського господарства до систематичних занять найбільш доступними і поширеними на селі традиційними видами спорту, популяризація футболу, визначення кращих футбольних команд району.

НАШІ КОЛЕГИ - КРАЩІ СПОРТСМЕНИ!

Днями у спортивному залі медичного училища відбувся І етап (районний) Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців Сумської області

Учасники змагалися у 5 видах спорту: волейбол, футзал, теніс настільний, шахи, шашки.
 

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

20 травня 2017 року в м. Суми у спортивному залі медичного інституту СумДУ відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед ветеранів спорту по віковим категоріям

У особистому заліку серед вікової категорії «40-44 роки» в напруженій боротьбі Михайло Кулішенко виборов  ІІ почесне місце, 4 місце зайняв Іван Стрільник; «45-49 років» ІІІ місце - Олександр Грушко.

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНЕ ЧОТИРИБОРСТВО СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ОБЛАСТІ

Команда Лебединського району взяла участь у обласних змаганнях із легкоатлетичного чотириборства, які відбулися 4 – 6 травня в м. Суми

Змагання проведені в залік  ХХV обласних спортивних ігор школярів серед учнів 2004 – 2005 р.н.  Наша команда виборола ІІІ призове місце. Її представляли переможці районних змагань: команда Рябушківського НВК у складі  Діани Рибаченко, Максима Подорожкіна, Владислава Падалки, Анастасії Сіробаби, Юрія Федоренка. До змагань готували команду викладач фізичної культури Рябушківського НВК Олександр Панченко і тренер-викладач районної ДЮСШ Роберт Подрєзов.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА - КОРОЛЕВА СПОРТУ

5 травня на стадіоні «Авангард» пройшли районні змагання з легкої атлетики в залік ХІV районних спортивних ігор школярів серед учнів 2000 – 2001; 2002 – 2003 р.н.

В змаганнях взяли участь 13 команд загальноосвітніх закладів району.  Командну першість серед команд І групи  виборола команда Голубівської ЗОШ (викладач Валентина Товкус), ІІ місце зайняла команда Будильського НВК (викладач Алла Кір’яненко), ІІІ місце посіла команда Гринцівського НВК (викладач Олександр Крамаренко); серед команд ІІ групи: І місце команда Червленівського НВК (викладач Андрій Беккер), ІІ місце команда В.Висторопського НВК (викладач Ольга Лобанова), ІІІ місце команда Бишкінського НВК (викладач Наталія Блоха). Визначені переможці та призери в особистому заліку.