Міськрайонна газета

РАЙОННА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

10 квітня 2019 на стадіоні «Авангард»  відбувся І районний етап спартакіади серед допризовної молоді 2002-2004 року народження.  

Розпочато Спартакіаду у кращих традиціях військового протоколу: урочисте шикування, підняття Державного Прапору України представниками команд-фіналістів минулого року, вшанування хвилиною мовчання захисників Батьківщини...
Зі словами вітання до молодого покоління звернувся військовий комісар Лебединського міського військового комісаріату, підполковник Роман Перекрестов: «Разом з   своїми ровесниками ви уособлюєте у цьому віці майбутнє України.   Спартакіада є чудовою нагодою перевірити свої морально-психологічні якості, силу духу, прагнення до перемоги, повніше осягнути всю значущість фізичної культури і спорту, задля служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.»

Завідувач сектору молоді та спорту  Лебединської районної державної  Анатолій Стегній  наголосив на тому, що прагнення захищати є у кожного справжнього чоловіка у крові від народження: в дитинстві - захистив друга,    сьогодні – кожний з присутніх на районній Спартакіаді захищає честь  школи, вже завтра – представлятиме  Лебединський район на  обласних  змаганнях, а згодом – захищатиме Україну.

Програма змагань складалася з таких видів: біг на дистанціях 100 м та 1000 м, підтягування на перекладині, метання гранати. У особистій першості найбільшу кількість очок набрав Мирослав Приходько (Межиріцька ЗОШ), другим був  Михайло Заплюсвічка (Михайлівська ЗОШ), третє місце посів Олександр Безверхий (Пристайлівський НВК).   У загальнокомандному заліку І місце виборола команда Межиріцької ЗОШ (вчитель Віталій Лисянський), ІІ місце зайняла команда Рябушківського НВК (вчитель Роберт Подрєзов), ІІІ місце посіла команда Пристайлівського НВК (вчитель Ігор Коваленко).

Переможці,  призери змагань нагороджені  грамотами голови Лебединської районної державної адміністрації медалями та  цінними та подарунками.

Загалом,  у районному етапі, взяли участь  32 учасника (учні 10 – 11 класів) загальноосвітніх навчальних закладів Лебединського району.