Міськрайонна газета

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

16 лютого 2019 року  у м.Лебедин  відбулися обласні змагання з волейболу серед чоловічих команд. Згідно регламенту,  змагання проводяться  в два етапи у 2-х групах (північна підгрупа м.Глухів, південна підгрупа м.Лебедин). У Південній підгрупі взяли участь  7 команд: Сумський район, м.Тростянець «Академія спорту», м.Охтирка,  Недригайлівський район, Охтирський район, м.Лебедин, Лебединський район.

Учасників  змагань, представників команд, вболівальників привітала тимчасово виконуючий обов’язки   голови Лебединської районної  адміністрації Оксана Лихина, побажала усім учасникам змагань захоплюючої гри та нових перемог ,  вміло використовувати свої награні схеми і фірмові прийоми задля цікавої, але чесної гри.

Відповідно жеребкуванню команди розділені на дві підгрупи: група «А» - Лебединський р-н, Сумський р-н, Недригайлівський р-н, Охтирський р-н; група «Б» - м.Охтирка, м.Лебедин, м.Тростянець, команди  грали з трьох сетів до 2-х поразок за коловою системою у спортивних залах: Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка,  Лебединського  педагогічного училища імені  А.С. Макаренка, медичного училища ім.Сітенка.  У фінальних змаганнях боролися команди за І-ІІ місце з групи «А» - команда Сумського р-н; з групи «Б» - Тростянецького р-н, перемогу здобула з рахунком 2:1 команда Сумського р-н., за ІІІ – ІV місце з групи «А» - Лебединський р-н; група «Б» - м.Охтирка, з рахунком 2:0 третє місце зайняла команда Лебединського р-н.

До другого етапу(фінального), який відбудеться у квітні 2019 року у місті Суми з південної підгрупи ввійшли команди: Сумського району, м.Тростянець «Академія спорту», Лебединського району.

Команду Лебединського району представляла Маловисторопська сільська рада, представник команди досвідчений тренер Кулініч М.І.

Сектор молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації висловлює вдячність за фінансову підтримку  Ромасенку Миколі (голова Маловисторопської с/ради),  керівництву медичного училища ім.професора М.І.Сітенка,  КЗСОР «Лебединський педагогічний  коледж ім.А.С.Макаренка», за допомогу в організації проведення змагань.