Міськрайонна газета

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ РАЙОННИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

У  м. Лебедин,  на стадіоні «Авангард», відбулись районні змагання з легкої атлетики в залік ХV районних спортивних ігор школярів серед учнів 2001 – 2002; 2003 – 2004 р.н. 

В загальнокомандному заліку І місце зайняла команда М. Висторопського НВК (викладач Анатолій Шило), ІІ місце зайняла команда Василівської ЗОШ  (викладач Сергій Хоменко), ІІІ місце посіла команда Рябушківського НВК (викладач Олександр Панченко).

Особисту першість здобули:

  100 м (юнаки молодші) І місце – Олексій Рикун (Ворожбянський НВК), ІІ – ІІІ місце – Володимир Птіцин (Павленківський НВК), Віталій Шоколенко (М.Висторопський НВК);

  100м (юнаки старші) І місце – Валентин Лукінцов (Михайлівська ЗОШ), Олексій Борисенко (Пристайлівський НВК);

  100 м (дівчата молодші) І місце - Анна Іванова (Пристайлівський НВК), ІІ місце – Наталія Шумило, ІІІ місце – Аліна Шумік (Павленківський НВК);

  100 м (дівчата старші) І місце – Ліза Терещенко (М.Висторопський НВК), ІІ місце – Юлія Кузнєцова (Голубіська ЗОШ), ІІІ місце - Валерія Півньова  (Ворожбянський НВК);

 200 м (юнаки молодші) І місце – Юрій Федоренко (Рябушківський НВК), ІІ місце – Олексій Рикун  (Ворожбянський НВК), ІІІ місце – Олександр Безверхий (Пристайлівський НВК;

200 м(юнаки старші) І місце – Євген Приходько (Голубівська ЗОШ), ІІ місце – Анатолій Сагайдак (Пристайлівський НВК);

200 м  (дівчата молодші) І місце – Анастасія Сіробоба (Рябушківський НВК), ІІ місце – Каріна Махмадієва, ІІІ місце – Ліза Максименко(Василівська ЗОШ);

 200 м (дівчата старші) І місце – Валерія Півньова;

 400 м (юнаки молодші) І місце – Максим Падалка,  ІІ місце – Данило Гончаренко (Рябушківський НВК), ІІІ місце – Дмитро Низовий (Голубівська ЗОШ);

 400 м (юнаки старші) І місце – Олег Рибаченко (Рябушківський НВК), ІІ місце – Сергій Васильченко (Будильський НВК), ІІІ місце – Дмитро Бондаренко (Ворожбянський НВК);

 400 м (дівчата молодші) І місце – Ольга Огороднікова (М. Висторопський НВК), ІІ місце – Діана Рибаченко (Рябушківський НВК), ІІІ місце – Аліна Шумік  (Павленківський НВК);

 400 м (дівчата старші) І місце – Ірина Синиця (Ворожбянський НВК), ІІ місце – Катерина Могильна (Пристайлівський НВК);

800 м (юнаки молодші) І місце - Данило Гончаренко (Рябушківський НВК),ІІ місце – Денис Низовий (Ворожбянський НВК), ІІІ місце – Максим Бондар (Василівська ЗОШ);

800 м (юнаки старші) І місце – Євген Лобода (Голубівська ЗОШ), ІІ місце – Дмитро Іващенко (Павленківський НВК), ІІІ місце – Олексій Приходько (Голубівська ЗОШ);

800 м (дівчата молодші) І місце – Каріна Махмадієва, ІІ місце – Ліза Максименко  (Василівська ЗОШ), ІІІ місце – Даша Іващук (Ворожбянський НВК);

800 м (дівчата старші) І місце – Ірина Синиця (Ворожбянський НВК);

1500 м (юнаки старші) І місце – Олег Рибаченко (Рябушківський НВК), ІІ місце – Валентин Лукінцов (Михайлівська ЗОШ), ІІІ місце – Богдан Кирюшко (Голубівська ЗОШ);

1500 м (дівчата молодші) І місце – Діана Рибаченко (Рябушківський НВК);

штовхання ядра (юнаки молодші) І місце – Богдан Шевченко, ІІ місце – Максим Бондар (Василівська ЗОШ),  ІІІ місце – Станіслав Сухоставець (Голубівська ЗОШ);

штовхання ядра (юнаки старші) І місце – Дмитро Твардовський, ІІ місце – Михайло Заплюйсвічка (Михайлівська ЗОШ), ІІІ місце – Андрій Гупало (М. Висторопський НВК);

штовхання ядра (дівчата старші) І місце – Аліна Луценко, ІІ місце – Ліза Терещенко (М. Висторопський НВК);

стрибок у довжину з розбігу (дівчата молодші) І місце – Ольга Огороднікова (М. Вистороп), ІІ місце – Марина Березова,  ІІІ місце – Вікторія Забуга  (Будильський НВК);

стрибок у довжину з розбігу (дівчата старші) І місце – Аліна Луценко, ІІ місце – Аліна Коваль  (М. Висторопський НВК);

стрибок у довжину з розбігу (юнаки старші) І місце – Михайло Заплюйсвічка (Михайлівська ЗОШ), ІІ місце – Дмитро  Іващенко,  ІІІ місце – Дмитро Грицина  (Павленківський НВК);

 стрибок у довжину з розбігу (юнаки молодші) І місце – Юрій Федоренко (Рябушківський НВК), ІІ місце – Володимир Птіцин (Павленківський НВК), ІІІ місце – Денис Надточій (М. Висторопський НВК) ;

естафета (4 х 100 м) І місце – Пристайлівський НВК, ІІ місце – Ворожбянський НВК, ІІІ місце – Рябушківський НВК.