Міськрайонна газета

РІЗДВЯНИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ - 2018

4 січня на базі Михайлівської ЗОШ відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат 2003 – 2004 р.н. на приз «Різдвяний кубок»

В напруженій боротьбі  перемогу виборола команда Рябушківського НВК (викладач Олександр Панченко та тренер-викладач Роберт Подрєзов),  ІІ місце зайняла команда Василівської ЗОШ (тренер-викладач Сергій Хоменко), ІІІ місце посіла команда М. Висторопського НВК (тренер-викладач Михайло Кулініч). За рішенням суддівської колегії в номінаціях були відзначені: «Кращий гравець» - Андрій Федірко (Михайлівська ЗОШ), «Кращий нападаючий»  - Богдан Шевченко (Василівська ЗОШ), «Кращий розігруючий» - Надія Селюліна  (М. Висторопський НВК). Команда-переможець нагороджена Різдвяним кубком, призери та відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ та подарунками сектору молоді та спорту Лебединської РДА