Міськрайонна газета

КУБОК ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

З липня по серпень  у Лебединському районі проходили змагання з футболу на Кубок голови Лебединського району 2017 року серед сільських рад

Метою змагань є залучення сільської молоді та працівників сільського господарства до систематичних занять найбільш доступними і поширеними на селі традиційними видами спорту, популяризація футболу, визначення кращих футбольних команд району.

Змагання проводилися за кубковою системою, переможець кожного з етапів змагань визначався за підсумком двох матчів(вдома та на виїзді). Участь взяли команди Катеринівської, Гринцівської, Межиріцької сільської ради та об’єднана команда Пристайлівської та Червленівських сільських рад.  

13 серпня 2017 року на стадіоні «АВАНГАРД» о 10.00 годині відбувся фінальний матч за звання володаря Кубку Лебединського району  між об’єднаною командою   Пристайлівсько-Червленівською  та Межиріцькою командою. У запеклій боротьбі з рахунком 5:1 перемогу  виборола  команда Межиріцької сільської ради і здобула звання володаря Кубку Лебединського району з футболу – 2017 року.