Міськрайонна газета

ФІНАЛ КУБКУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

7 березня 2015 року у м. Лебедин в спортивному залі Лебединського медичного училища проводився фінал Кубку Лебединського району з футзалу серед сільських рад.

Змагалися команди ФК «Першотравневе» Михайлівської с/р та ФК «Гринцеве» Гринцевської с/р.

Перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь ФК «Першотравневе», але у другому таймі фортуна була на стороні команди суперників. Таким чином, перемогла команда ФК «Гринцево» з рахунком 6:3.

У номінації «Кращий гравець» був відзначений гравець ФК «Гринцево» Євген Кривицький, «Кращий воротар» - гравець ФК «Першотравневе» Дмитро Твардовський.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради, цінними подарунками.